moc.snootracdnaskoob%40olleh

moc.snootracdnaskoob%40olleh

Крамничка Books&Cartoons

Головообертальна анімація про важливе
Привіт! Ми створюємо візуальні книжки та мульти :) Мульти можна безоплатно подивитися на YouTube-каналі, а книги — придбати нижче.
Наші ілюстрації — наче ребуси, скільки не дивися — завжди знайдеш щось нове та класне. І тут ми будемо ділитися духозахоплюючими цікавинками — чимось особливим, що ти зможеш завжди мати з собою. Не стій, гортай далі :)
А про всі нові ідеї розповідатимемо на наших сторінках, підписуйся!

Наші книжки

Тут ти можеш замовити будь-яку з наших книжок і ми радо відправимо її тобі того ж дня.

Книга-мандрівка. Літні Олімпійські Ігри.

Правдиві історії про Олімпійські ігри від античності до наших днів у першій великій ілюстрованій книзі.

Спорт — не для слабаків! Тому на найвизначнішій спортивній події світового масштабу — Олімпіаді — виступають лише найшвидші, найсильніші і найвмотивованіші! Згадай, яким кремезом ти почувався лише слідкуючи за рекордами. А тепер уяви, що ти стаєш спортивним експертом, щойно розгортаєш книгу.

 • Читати далі

  Кожний розворот — це ретроспектива літніх Олімпійських ігор від античності до сучасності. Тож пристібаємо паски, щоб разом «Швидше, вище, сильніше» стрибнути до машини часу і на власні очі побачити, як Олімпіада об’єднувала п’ять континентів своїми кільцями в той час, коли руйнувалися імперії та змінювався світ. Згадаймо видатні постаті, невдачі, сльози, бойкоти, конфлікти, успіхи та рекорди. Сімсот фактів розкажуть більше, ніж про спорт. Вони розкажуть про нашу з вами історію.
  «Книга-мандрівка. Літні Олімпійські ігри» — це подорож, яка мотивує та надихає тих, хто прагне у своєму житті завоювати власні «олімпійські медалі». Тож хапай смолоскип, чемпіоне, і запалюй особистий олімпійський вогонь!
  Вік: Для всіх
  Рік видання: 2024
  Кількість сторінок: 80
  Вага: 965 г
  Розміри: 274x364 мм

750 грн

Нова серія "Книжечка-мандрівочка. Міста"

Унікальна патріотична серія розповідей про українські міста, яка реалізується одночасно у двох форматах: мультфільми на нашому YouTube-каналі та книжки, які можна замовити у «Видавництві Старого Лева" 👇

Illustration
300 грн

Книжечка-мандрівочка. Київ.

Привіт! Я книжечка про великий неосяжний Київ. Описати це особливе місто, його давню історію з часів сотворення Руси і до сьогодні, розповісти про всі його пам’ятки, цікавинки й тих яскравих киян, що в різні часи з любов’ю плекали дух Києва, захищали від ворогів і прославляли своїми добрими справами, — марна затія. І багатотомника тут не вистачить. А все ж наші автори прислухалися до своїх сердець і склали абетку важливих символів Києва. Кожна літера — це ДНК міста, унікальна риса, без якої складно уявити собі столицю України.

Illustration
300 грн

Книжечка-мандрівочка. Харків.

Привіт! Я — книжечка про місто великих людей — Харків. Про непохитну козацьку фортецю, що колись захищала своїм тілом від набігів татар, а тепер — від росіян. Харків'яни Сергій Жадан та авторка проєкту «Книга-мандрівка» Ірина Тараненко ретельно допитали старенькі вулички, що пам'ятають і перших студентів університету Каразіна, і безстрашних митців будинку «Слово». Так і народилася перша абетка про Харків. Кожна літера — це ДНК міста, унікальна риса, без якої немислима його історія.

Illustration
300 грн

Книжечка-мандрівочка. Чернігів.

Привіт! Я — книжечка про великий Чернігів. Ох і довгу та славну історію має місто — йому вже 1300 років. Мої автори пройшлися його старовинними вуличками, опитали кожен камінчик і створили… Ні! Не пузату енциклопедію, а файну абетку! Кожна літера — це ДНК Чернігова, його унікальна риса, без якої немислиме місто. Як це, запитаєте ви? Як людина немислима без душі, так і Чернігів не живий без його казкового дерев’яного мережива.

Illustration
300 грн

Книжечка-мандрівочка. Суми.

Привіт! Я — книжечка про місто великих людей — Суми. Про горду козацьку фортецю, яку не змогли приборкати ні татари, ні московити. Письменниця Ірена Карпа ретельно допитала старенькі вулички Сум і його архітектурні шедеври, що колись надихали самого футуриста Давида Бурлюка. Після чого й народилася наша абетка. Кожна літера — це ДНК міста, унікальна риса, без якої немислима його сучасна «аватарка».

Illustration
300 грн

Книжечка-мандрівочка. Миколаїв.

Привіт! Я — книжечка про місто великої корабельної слави — Миколаїв. Десятки століть тому, ще до появи козаків, у місцевих портах швартувались кіммерійці, елліни і скіфи. Мої автори пройшлися цими старенькими вуличками, допитали кожну корабельню і створили… першу абетку про місто на воді. Кожна літера — це ДНК міста, унікальна риса, без якої немислима його захоплива історія.

Illustration
300 грн

Книжечка-мандрівочка. Запоріжжя.

Привіт! Я — книжечка про найбільший страх московитських єкатєрін —козацьке Запоріжжя. Про волелюбну землю за порогами Дніпра, яку не змогли приборкати ні вогнем, ні блекаутами. Мої автори пройшлися місцинами, де колись полював на ворожих «мишей» Самійло Кішка і на крилах перемоги мчали козацькі чайки. А потім створили… Ні! Не листа турецькому султану, а вишукану абетку про Запоріжжя. Кожна літера — це ДНК міста, унікальна риса, без якої немислима його сучасна «аватарка».

Але це ще не все! Дивіться, що ми створюємо разом з нашими партнерами

Постери "Абетка твого міста"

Ці постери - наша колаборація з Gifty та Видавництвом Старого Лева у рамках проєкту «Книжечка-мандрівочка», який розповідає про унікальні особливості міст України. 

Illustration
650 грн

Постер А2 з кріпленням. Київ.

Постер столиці України - міста Київ, яке славиться своїми Лаврою, Майданом, Золотими Воротами та тематичними місцями, такими як Стіна пам'яті на мурах Михайлівського монастиря, танці на Театральній та шахи в парку імені Тараса Шевченка. Через абетку міста ми відкриємо для тебе унікальні особливості саме цього міста.
Кожна буква алфавіту - це запрошення в атмосферу Києва через «особливі» слова, що характеризують саме це місто.
Химери, Фунікулер, Експериментаріум, Кий, Оранта - слова, які точно зрозумілі мешканцям столиці, проте, наврядчи комусь із інших міст зрозуміло про що саме йде мова.

Illustration
650 грн

Постер А2 з кріпленням. Харків.

Дізнайтеся більше про столицю Слобожанщини за допомогою нашого постера з абеткою міста Харків!
Кожна буква алфавіту - це запрошення в атмосферу Харкова через «особливі» слова, що характеризують саме це місто.
Тремпель, ХТЗ чи Салтівка - слова, які точно зрозумілі харків'янам, проте, наврядчи мешканці інших міст здогадуються про що йде мова.Illustration
650 грн

Постер А2 з кріпленням. Чернігів.

Постер старовинного міста Чернігів, яке стоїть між дзвіницями та сивими мурами. Через абетку міста ми відкриємо для тебе унікальні особливості саме цього регіону.Кожна буква алфавіту - це запрошення в атмосферу Чернігова через «особливі» слова, що характеризують саме це місто.
Упир, Ирій, Шерстянка - слова, які точно зрозумілі мешканцям Чернігова, проте, наврядчи комусь із інших міст зрозуміло про що саме йде мова.


Illustration
650 грн

Постер А2 з кріпленням. Суми.

Постер міста Суми, яке славиться Троїцьким собором, Усипальницею Харитоненків та визначними особистостями як Леонтій Костур. Через абетку міста ми відкриємо для тебе унікальні особливості саме цього регіону.
Кожна буква алфавіту - це запрошення в атмосферу міста Суми через «особливі» слова, що характеризують саме це місто.

Садко, Чеха, Шпундра та Щепкінці - слова, які точно зрозумілі мешканцям міста Суми, проте, наврядчи комусь із інших міст зрозуміло про що саме йде мова.


Illustration
650 грн

Постер з кріпленням. Миколаїв.

Постер міста Миколаїв, яке славиться Південним Бугом, Бузьким Гардом та визначними особистостями як Ольга Харлан. Через абетку міста ми відкриємо для тебе унікальні особливості саме цього регіону.
Кожна буква алфавіту - це запрошення в атмосферу Миколаєва через «особливі» слова, що характеризують саме це місто.

Адміралтейство, Вітовка, Єдисан, Корабели, Льок - слова, які точно зрозумілі мешканцям Миколаєва, проте, наврядчи комусь із інших міст зрозуміло про що саме йде мова.


Illustration
650 грн

Постер з кріпленням. Запоріжжя.

Постер міста Запоріжжя, яке славиться Хортицею та козацькими Чайками, Дніпро ГЕС та металегрією. Через абетку міста ми відкриємо для тебе унікальні особливості саме цього регіону.
Кожна буква алфавіту - це запрошення в атмосферу Запоріжжя через «особливі» слова, що характеризують саме це місто.

Шенвізе, Урочище Сагайдачного, бабИ кам'яні - слова, які точно зрозумілі мешканцям Запоріжжя, проте, наврядчи комусь із інших міст зрозуміло про що саме йде мова.Настільна гра ЛІНІЯ ЧАСУ

AA-0141228

«Історія», «дати» та «цікаво» в одному реченні — звучить як щось неймовірне? Так і є! Бо «Лінія часу» — це неймовірно цікава та захоплива гра про історію України.
Правила прості: обирай точку відліку — Викладай події на таймлайні — Перевіряй знання. Виграють ті, хто не загубився у часі!

890 грн


Чашка НЕСКОРЕНІ. Жовта

AA-0138479

Чекаємо на часи, коли піксель можна буде змінити на вишиванку, а поки захищаємо Україну!

Чашка «Нескорені» — символ захисту життя та пам’яті про те, що робить нас українцями. Ми готові стати до бою, цінуємо свободу, любимо та поважаємо рідне. Тому це не просто чашка! Це натхнення для початку та закінчення дня із будь-яким напоєм. Подарунок тим, хто працює задля перемоги: волонтерам, військовим, рятувальникам та всім, кому ми завдячуємо спокоєм та життям.

450 грн


Набір шевронів НЕСКОРЕНІ

AA-0139086

«Нескорені» шеврони — символічний подарунок друзям, що захищають Батьківщину, волонтерам та просто будь-кому на пам‘ять про ці непрості роки нашої історії. Їх можна додати на одяг, сумку, бананку чи рюкзак, що демонструватимуть твій бойовий настрій.
Важливо! Якщо на одязі немає спеціальної тканини для кріплення шеврону, можна вирізати основу потрібного розміру, пришити до одягу чи сумки і вже до неї кріпити шеврон.

450 грн


Календар настільний МАНДРІВКА УКРАЇНОЮ

AA-0145316

«Мандрівка Україною» — календар-подорож довжиною в рік!
Кожного дня на тебе чекає цікаве відкриття з історії та сьогодення: ключові події, культурні особливості, економіка, географія, персоналії та багато іншого.
Це чудовий пізнавальний подарунок з патріотичним настроєм!
365 цікавих фактів про Україну!Перекидний, на кільцях, без прив’язки до року. Картонна подарункова коробка

590 грн


Набір наклейок ЗНАЙ НАШИХ

AA-0140717

Символи, що нагадують про українську незламність!

Набір наклейок «Знай наших» — це персонажі-символи нашої міці та майбутньої перемоги. Привид Києва, Свята Джавеліна, Залужний з котиком, Батько-наш-Бандера — всі вони з нами, всі вони за нас! І можуть стати твоїм натхненням на повсякденних речах. 

70 грн


Набір наклейок НЕПЕРЕМОЖНІ

AA-0140716

Символи, що нагадують про українську незламність!

Набір наклейок «Непереможні» про нашу воєнну буденність: ночівлі у метро, дні без світла, леопардовий флешмоб та інші сторінки історії після 24 лютого. Вони нагадують, що українці — непереможні, і можуть стати твоїм натхненням на повсякденних речах. 

70 грн


Набір листівок СТАЛЕВІ ЛЮДИ

AA-0138802

Збережи пам’ять про визначні моменти війни та героїв, які творять історію просто зараз!
«Цей день настав…»
Сергій Притула, засновник благодійного фонду, що підтримує ЗСУ та постраждалих у війні. Успішно збирає мільйони на танки та байрактари.
«ЗСУ зупиняться там, де закінчуватимуться наші інтереси»
Олексій Данилов, секретар Ради національної безпеки та оборони. Впевнений, що компроміси неможливі коли йде мова про цілісність держави.
«Чим закінчиться війна? Перемогою України».
Олексій Резніков, міністр оборони України. Гідно представляє нашу державу на міжнародній арені.
«Сталеві люди» — легендарні захисники Маріуполя з Азовсталі. Ті, ким захоплюємося та пишаємося. 

160 грн


Набір листівок ЄДИНА МЕТА

AA-0138798

Збережи пам’ять про визначні моменти війни та героїв, які творять історію просто зараз!
«Україна тримається на наших плечах»
Валерій Залужний, головнокомандувач Збройних сил України. Веде нас до перемоги, а ворогів — на той світ.
«Читайте по губах: без вас»
Володимир Зеленський, шостий президент України. Надихаючий та безкомпромісний лідер, якого створили українці.
«Яка моя суперсила? Я — українка»
Олена Зеленська, перша леді України. Демонструє своїм прикладом незламність жіноцтва під час війни.
«Ми поділяємо єдину мету: Україна має перемогти»
Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України. Наш гарант підтримки союзників.

160 грн


Значок ШОЛОМ

AA-013920

Чекаємо на часи, коли піксель можна буде змінити на вишиванку, а поки захищаємо Україну на всіх фронтах!

Значок «Шолом» — символ захисту життя та пам’яті про те, що робить нас українцями. Кріпи на одяг, сумку, бананку чи рюкзак, що демонструватимуть твій бойовий настрій.

250 грн


Значок НЕСКОРЕНІ

AA-0139203

У ворога немає шансів, бо ми — нація нескорених. Нехай цей пін-стрічка нагадує про це тобі та всьому світові.

Кріпи на одяг, сумку, бананку чи рюкзак, що демонструватимуть твій бойовий настрій.

Значок створений в колаборації з проектом «Книга-мандрівка», який розробив серію книг та анімаційних фільмів для тих, хто хоче більше знати про Україну та українців. Ще не дивились? Купуйте значки та вмикайте на Youtube разом з дітьми, воно того варте!

250 грн


Значок ШЕВЧЕНКО

AA-0139201

Чого такий насуплений? Зачекай трохи, Тарасе, ми твій заповіт виконуємо!

Безліч українських пам’ятників довелося сховати від руйнувань під час повномасштабної війни. Всі вони — частина нашої культури, яку ми бережемо так само, як і кордони. Впевнені, що скоро побачимо пам’ятники у повний зріст, а поки робимо все для перемоги!

Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
​Слава України!
Кріпи на одяг, сумку, бананку чи рюкзак, що демонструватимуть твій бойовий настрій.

250 грн